O firmě

Kvalitním a úsporným bydlením ke spokojenému životu.

Naše společnost pro výrobu stavebního systému IZOLOX se nachází v obci Všeradice, což je přibližně 35 km od hlavního města Prahy směr na Plzeň. Rozloha areálu výrobny je zhruba 5 ha, na kterých se nachází výrobní haly pro výrobu celého stavebního systému IZOLOX.

Zahájení provozu je datováno do roku 1971, kdy společnost Stabvební podnik Olešovice, v těchto prostorech započala první zkušební výrobu stavebního systému, pochopitelně ne v takovém rozsahu jako dnes naše společnost.

Součástí areálu je manipulační linka pro zpracování dřevní hmoty a výroba stavebního a truhlářského řeziva, což nám umožňuje v případě zájmu zákazníka pružně doplnit dodávku stavebního systému i o dodávky střešní konstrukce, jeho nové stavby. Ostatní plochy slouží převážně ke skladování dřevní hmoty, která tvoří převážnou část vstupní suroviny výroby štěpkocementových desek IZOLOX.

Součástí areálu je manipulační linka pro zpracování dřevní hmoty a výroba stavebního a truhlářského řeziva, což nám umožňuje v případě zájmu zákazníka pružně doplnit dodávku stavebního systému i o dodávky střešní konstrukce, jeho nové stavby.
Ostatní plochy slouží převážně ke skladování dřevní hmoty, která tvoří převážnou část vstupní suroviny výroby štěpkocementových desek IZOLOX.

Nejdůležitější výhodou stavebního systému IZOLOX jsou tepelně-izolační vlastnosti, která jsou při současném nárůstu cen energií jistě výhoda nezanedbatelná. Z tohoto důvodu naše společnost stavební systém IZOLOX zaregistrovala v programu „Zelené úsporám“.

Dalšími výhodami neméně zanedbatelnými jsou rychlost výstavby s malým počtem pracovníků, variabilita systému, kompletnost dodávky včetně stropních prvků a výztuží a v neposlední řadě nízké náklady na dopravu kompletního stavebního systému IZOLOX pro celou Vaši výstavbu.

Nejlepším doporučení k realizaci Vašeho rodinného domu naším stavebním systémem jsou bezpochyby naši spokojení zákazníci, kteří v domech realizovaných ze stavebního systému IZOLOX spokojeně pracují i žijí. Což nám ukazuje každoroční nárůst nových zákazníků majících o náš stavební systém IZOLOX zájem.

Velmi by nás potěšilo, kdyby jste se i Vy v budoucnosti stali našimi spokojenými zákazníky.

Chceme Vás tímto pozvat k návštěvě naší společnosti nebo k návštěvě našich obchodních zástupců, kde Vám rádi poradíme a zodpovíme Vaše otázky.

Jiří Hruška
jednatel společnosti TramVaz spol. s r.o.

výrobce stavebního systému IZOLOX

Naši partneři

izolox
mnbosak
precis
futur
isol
izolox-sk